Нутромір мікрометричний комп'ютерний Industry 4.0 - MICROTECH - Innovative measuring instruments

Нутромір мікрометричний комп'ютерний Industry 4.0

MICROTECH

Субмікронні комп'ютеризовані нутроміри мікрометричні НМК з Бездротовою та USB передачею даних адаптований до Industry 4.0

Детальніше

Інформація

Субмікронні комп'ютеризовані нутроміри мікрометричні НМК з Бездротовою та USB передачею даних адаптований до Industry 4.0

Є модифікації комп’ютерного триточкового нутроміра мікрометричного з діапазоном вимірювання до 1000 мм (0-40 дюймів) і глибиною до 3 метрів. Можливе виготовлення будь-якого діапазону і глибини за запитом клієнта.
Цей субмікронний комп'ютеризований нутромір оснащений прецизійною системою індикації, що.дає можливість отримати ціну поділки 0,1 мікрона і більш високу точність, ніж у стандартних цифрових і аналогових нутромірів.
Також комп'ютеризований вимірювальний модуль нутроміра оснащений внутрішньою пам'яттю, функціями ПР / НЕ з кольоровою індикацією, функцією Max / min, формулою, ручною температурою і компенсацією помилок.
Кольоровий дисплей і сенсорний екран забезпечують високу зручність використання субмікронного індикатора.
Нема потреби витрачати додаткові гроші на акумулятори, завдяки вбудованій літій-полімерної батареї.
Вбудований модуль бездротової передачі даних дозволяє передавати дані вимірювань і дані з пам'яті в програмне забезпечення MICROTECH MDS. Існують модифікації ПО для пристроїв Windows, Android, iOS.
Все нутроміри МІКРОТЕХ проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 лабораторії.

Завантаження