Категорії

Новинки

ПІДПРИЄМСТВО МІКРОТЕХ

Виробниче підприємство МІКРОТЕХ засноване в 1995 році у Харкові провідними технологами-інструментальниками космічної промисловості. У 2008 році підприємство відкрило новий лабораторно-виробничий комплекс, де і базується дотепер.

Еталонний вимірювач виробництва харківського МІКРОТЕХ® використовують в Україні більшість державних перевірочних та випробувальних лабораторій, включаючи ДП ННЦ «Інститут метрології», ДП «Укрметртестстандарт» та ще 20 державних регіональних «Стандартметрологій».

Надійний та витривалий робочий вимірювач МІКРОТЕХ® протягом 13 років вправно використовують понад 3000 підприємств України, включаючи Мотор-Січ, Зоря-Машпроект, Лугансктепловоз, Насосоенергомаш, Техвагонмаш, Турбоатом, Запоріжтрансформатор, ФЕД, РЗВА, Авіант, Антонов, РАЭС, Мітал-Стіл, Укрнафта та багато інших.

Перевірений вимірювач МІКРОТЕХ® за системою якості ISO 9001:2015 виробляють у Харкові кваліфіковані інструментальники та інженери, а 100% метрологічний контроль у сучасній акредитованій заISO 17025 ILAC калібрувальній лабораторії МІКРОТЕХ® забезпечують досвідчені метрологи. Комп’ютерна система контролю виробництва унеможливлює відхилення вимірювача МІКРОТЕХ® від запланованих параметрів.

Індикатори, мікрометри, штангенциркулі, нутроміри та кутоміри МІКРОТЕХ® за результатами державних випробувань занесені до Державного Реєстру України як найбільш сприятливі до використання та 5 разів відзначені як «100 кращіх товарів України».

Поряд з виробництвом масового стандартизованого інструменту та обладнання МІКРОТЕХ розробило, запатентувало та серійно виробляє інноваційні типи продукції

- штангенциркулі та індикатори з вбудованим міні комп’ютером для компенсації похибки та статистичної обробки даних.

- штангенциркулі: мікрометри: індикатори з бездротовою передачею даних на ПК або планшет

- прецизійні штангенциркулі з модулем контролю вимірювального зусилля з похибкою до 5 мікрон та дискретністю 1 мікрон

- нутроміри індикаторні та мікрометричні глибиною вимірювань до 10 метрів

- модульні мікрометри діапазоном вимірювань до 10 метрів

- спеціалізований вимірювальний інструмент за запитом замовника

За 13 років вимірювач від харківського МІКРОТЕХ® став найбільш поширеним в Україні, адже було вироблено більш ніж 200 тис. одиниць сертифікованого надійного вимірювача з реальною гарантією та повним сервісом від виробника.

Дослідницькі підрозділи МІКРОТЕХ за 2014-2017 роки розробили та запатентували більш ніж 35 типів нової продукції. Більшість розробок вже у виробничій програмі підприємства та використовуються в Україні та закордоном.

З 2015 року МІКРОТЕХ почав імпорт та сервіс продукції провідних європейських виробників прецизійного інструменту та калібрувального обладнання: Sylvac (Швейцарія), Trimos (Швейцарія), Aberlink (Великобританія), FMS-Steinmeyer (Німеччина), Kaefer (Німеччина), SM-metrology (Італія), Microplan (Італія), Affri (Італія) ті інші.

Використання вимірювача з Харкова надасть можливість зменшити Ваші витрати на закупівлю інструменту, та позбавить проблем з якістю та сервісом.

Придбати вимірювач за чесною фіксованою ціною Ви можете напряму у виробника, або у одного з 15 дисриб’юторів МІКРОТЕХ® в Україні.Info_MICROTECH.jpg