Штангенциркуль бездротовий з тарованим зовнішнім та внутришнім зусиллям

MICROTECH

Штангенциркуль бездротовий цифровий тарований з контролем вимірювального зусилля ШЦЦПП з дискретністю 0,01 мм у вологостійкому виконанні IP67

Детальніше

Завантаження

Інформація

Штангенциркуль бездротовий цифровий тарований з контролем вимірювального зусилля ШЦЦПП з дискретністю 0,01 мм у вологостійкому виконанні IP67 випускається харківським МІКРОТЕХ згідно СТП МК 15.06.001 - МТУ і підходить для зовнішніх, внутрішніх і вимірювань глибини в діапазон.

Дані цифрові штангенциркулі внесені в Госррестр України №У1987-95.
Штангенциркуль ШЦЦПП-150 бездротовий оснащений швейцарським електронним блоком індикації з великим екраном з дискретністю 0,01 мм з функціями перекладу мм дюйми і обнулення, перед установки значення. В даному електронному блоці використовується 3В батарея CR2032 з подовженим терміном експлуатації.

- конвертація в мм/дюйми
- Попередньо встановлені функції,
- автоматичне вмикання/вимикання
- обнулення,
- меню
- елемент живлення 3В CR2032.
Штангенциркуль MICROTECH WIRELESS IP67 має 3 режими передавання даних:

  • - Бездротове передавання даних у застосунок MDS (доступні версії застосунку для Windows, Android, iOS, MacOS)
  • - Режим WIRELESS HID безпосередньо до будь-якого пристрою і застосунку (як клавіатура)
  • - Режим WIRELESS HID+MAC безпосередньо до будь-якого пристрою та застосунку і виведення результатів вимірювання з MAC-адресою пристрою

Патентований блок контролю вимірювального зусилля на 8Н (патент US10429164) і ручне доведення поверхонь вимірювальних губок до Ra <0,36 мкм забезпечує метрологічні характеристики на зовнішніх губках до 10 мікрон, що в 3 рази точніше вимог стандарту DIN862.
МІКРОТЕХ проводить метрологічний контроль надточних пило-вологостійких штангенциркулів ШЦЦПП тип 1 IP-67 в акредитованій по ISO 17025 метрологічній лабораторії. Гарантія на захищений цифровий штангенциркуль зі швейцарською електронікою ШЦЦПП - 12 місяців.