OFFSET CENTERLINE digital cali per 5 microns Збільшити для перегляду

Штангенциркуль з регульованими губками для вимірювання ступінчастих деталей IP67

141740153

MICROTECH

Штангенциркуль з регульованими губками для вимірювання ступінчастих деталей з дискретністю 0,01 мм з вискокоякісною швейцарською електронікою у вологостійкому виконанні IP67

Детальніше

Інформація

Штангенциркуль з регульованими губками для вимірювання ступінчастих деталей з дискретністю 0,01 мм з високоякісною швейцарською електронікою у вологостійкому виконанні IP67
Штангенциркуль з регульованими губками для вимірювання ступінчастих деталей швейцарським електронним блоком індикації з великим екраном з дискретністю 0,01 мм з функціями перекладу мм дюйми і обнулення, перед установки значення. В даному електронному блоці використовується 3В батарея CR2032 з подовженим терміном експлуатації.
Ручне доведення робочих поверхонь вимірювальних губок до Ra <0,36 мкм забезпечує відповідність метрологічних характеристик DIN862.
МІКРОТЕХ проводить метрологічний контроль пило-вологостійких штангенциркулів в акредитованій по ISO 17025 метрологічній лабораторії. Гарантія на захищений цифровий штангенциркуль зі швейцарською електронікою - 12 місяців.

Завантаження