Збільшити для перегляду

Набір кінцевих мір довжини КМД №3 Сталь

МІКРОТЕХ (Україна)

МІКРОТЕХ пропонує в Україні набори плоскопаралельних кінцевих мір КМД довжини під своєю торговою маркою з повним контролем і доведенням кожної міри на заводі в Харкові.
Набір кінцевих мір №3 складається з 112 мір, з мірами в діапазоні 1,005-100 мм і пропонується класом точності 0, 1 або 2.

Детальніше

Завантаження

Інформація

МІКРОТЕХ пропонує в Україні набори плоскопаралельних кінцевих мір КМД довжини під своєю торговою маркою з повним контролем і доведенням кожної міри на заводі в Харкові.
Набір кінцевих мір №3 складається з 112 мір, з мірами в діапазоні 1,005-100 мм і пропонується класом точності 0, 1 або 2.
Набір КМД 3 виготовляється з високоякісної сталі з високою якістю обробки вимірювальної поверхні, що забезпечує відмінне притирання. Використання високоякісної сталі роблять дані міри довжини ремонтопридатними.
Лінійні розміри кожної міри з набору КМД контролюється вимірювальною машиною ИЗМ, або довгоміром Trimos, а площинність по скляній пластині ПИ.
Набір КМД упакований в дерев'яний футляр. Гарантія на набір КМД становить 12 місяців. Можливий щорічний контроль і сервіс набору КМД.
Всі кінцеві міри з набору КМД МІКРОТЕХ проходять метрологічний контроль в акредитованій по ISO 17025 лабораторії МІКРОТЕХ з видачею протоколу.