НАБІР ШТИХМАСІВ, Виробник «Lufkin», США,  Приблизно 1910 рік Збільшити для перегляду

НАБІР ШТИХМАСІВ, Виробник «Lufkin», США, Приблизно 1910 рік

Американська фірма «Lufkin» заснована у 1867 році та була досить відомим розробником та виробником вимірювачу на початку 20 сторіччя.

Детальніше

Інформація

Американська фірма «Lufkin» заснована у 1867 році та була досить відомим розробником та виробником вимірювачу на початку 20 сторіччя.

Фірма виробляла штангенциркулі, мікрометри, рулетки та інший прецизійний вимикач, який широко пропонується на сайті вінтажного розміщення.
У 1967 році, через 100 років опісля заснування, фірма «Lufkin» була поглинена іншим американською компанією і яка виробила виробництво, що вимагає.
У «Музейному промисловому інструменті» МІКРОТЕХ експонується раціональним набором штіхматеріалів (нутромірів мікрометричних речовин), який залишається справжнім, і він вважає, що традиційні та сучасні нутромірів, зважаючи на це, можуть бути переведені для створення та створення конструкції.
Наступні особливості:
Встановлюють міри (з пласкіми постійними поверхнями) довжиною від 20 мм до 300 мм за 11 шт .;
Пружні користувачі в кількості 2 шт .;
Футляр з отриманої деревини;
«Рідні» мікрометричні голівки «Луфкін» утримують шіхматеріали, вони замінюють мікрометри інших голівків виробництва «Коричневий та Шарп» (з підкресленим маркуванням також назви компанії «Pratt & Whitney»).
Раритетні установки існують за 2… 4 класових циліндричних виробів для радіальної базування, які існують у сучасних установчих містах, при цьому вогні не мають власних різьбових приєднань, які є у сучасних будівельних мірах.
Визначте в комплекті шітмасив, ви можете побачити глибоку кооперацію за окремими компонентами (фірмами «Lufkin» та «B&S») або про збереження комплектації компанії «P&W», визнавши належним виробником, що може розвиватися, оснастити шіхмасаж для власних людей.
Набір штіхмасів цікаво експонувати з точки зору еволюції, які використовуються та переплетення підприємств виробників та користувачів.