Лабораторія

Калібрувальна лабораторія МІКРОТЕХ акредитована з 2017 року згідно ISO17025 Ilac (сертифікат №40051) та проходить щорічну переакредитацію.

Сфера акредитації метрологічної лабораторії МІКРОТЕХ містить штангенциркулі, мікрометри, індикатори, нутроміри, товщиноміри, лінійки, радіусоміри, координатні машини, міри довжини, довгоміри, твердоміри, дінамометри та інший вимірювач.
Наша лабораторія оснащена сучасними автоматичними координатно-вимірювальними машинами та вимірювальними руками, відеопроекторами, горизонтальними лабораторними довгомірами Trimos, Carl Zeiss та вимірювальною машиною діапазоно вимірбвання 3,5 метри, автоматичним стендом калібровки індикаторів та щупів FMS-Steinmeyer, вимірювальним мікроскопом Carl Zeiss, кругломіром Taylor Hobson, лабораторним профілографом Taylor Hobson та великою кількістю спеціалізованих стендів та іншого метрологічного обладнання.
Ми пропонуємо сервіс калібрування для вимірювача МІКРОТЕХ та інших брендів.
Також весь вимірювач МІКРОТЕХ проходить 100% метрологічний контроль в нашій лабораторії з відміткою в паспорті виробу.
Науково-дослідний відділ MICROTECH разом з нашими метрологами може розробляти, виготовляти та контролювати вимірювальні прилади на замовлення, а також оновлювати прилади та калібрувальне обладнання.

Сustom measuring tools request

Please describe in detail the type of measuring instrument, what you want to measure and its specifications.
Our specialists will get in touch with you to discuss all the details.