Комп'ютерний мікронний штангенциркуль з подовженими губками для внутрішніх вимірювань - MICROTECH - Innovative measuring instruments

Комп'ютерний мікронний штангенциркуль з подовженими губками для внутрішніх вимірювань

MICROTECH

Комп'ютерний мікронний штангенциркуль з подовженими губками для внутрішніх вимірювань був розроблений і запатентований (Pat.US 10184772) компанією МІКРОТЕХ.

Детальніше

Інформація

Комп'ютерний мікронний штангенциркуль з подовженими губками для внутрішніх вимірювань був розроблений і запатентований (Pat.US 10184772) компанією МІКРОТЕХ.
Основною перевагою цього високоточного штангенциркуля є використання комп'ютеризованої вимірювальної системи від MICROTECH.
Це дає можливість мати ціну поділки в 1 мікрон і більш високу точність, ніж у конкуруючих штангенциркулів.
Також цей штангенциркуль оснащений модулем управління multi-force, що дає можливість вимірювати весь час з однаковим зусиллям (8 Н). Ця запатентована технологія підвищує точність штангенциркуля до 5 мікрон, що набагато краще, ніж у стандартних штангенциркулів.
Комп'ютерні мікронні штангенциркулі з подовженими губками для внутрішніх вимірювань 150, 200, 300 мм (6, 8, 12 дюймів).
Також штангенциркулі для внутрішніх вимірювань оснащені внутрішньою пам'яттю, функціями Go / NoGo з колірною індикацією, Max / min, функцією Formula, ручний компенсацією температури і помилок.
Кольоровий дисплей і сенсорний екран забезпечують високу зручність використання мікронного штангенциркуля.
Не потрібно витрачати зайві гроші на батарейки, адже в штангенциркуль від МІКРОТЕХ вбудований перезаряджається Li-pol акумулятор.
Вбудований модуль бездротової передачі даних дає можливість передавати дані вимірювань і дані з пам'яті в програмне забезпечення MICROTECH MDS. Існують модифікації ПО для Windows, Android, iOS пристроїв.
Також можна використовувати USB-роз'єм на комп'ютеризованому приладі MICROTECH для передачі даних безпосередньо в Windows-додаток за допомогою кабелю з комплекту

Завантаження