Субмікронний калібрувальний стенд для нутромірів та індикаторів

MICROTECH

Компанія MICROTECH виготовляє субмікронний калібрувальний стенд для нутромірів та індикаторів та діаметрів діапазону до 1000 мм (40 дюймів).

Детальніше

Завантаження

Інформація

Компанія MICROTECH виготовляє універсальну підставку для калібрування індикаторів циферблата та діаметрів діапазону до 1000 мм (40 дюймів).
Ця конструкція підставки дає можливість швидкого управління цифровими та циферблатними діафрагмами та циферблатними індикаторами та збереження результатів управління у внутрішній пам’яті або передачі на ПК для додавання до протоколу чи бази даних.
Універсальний калібрувальний стенд, оснащений прецизійною субмікронною головкою мікрометра від MICROTECH.
Основною перевагою цієї комп’ютеризованої головки мікрометра є використання комп’ютеризованої вимірювальної системи від компанії MICROTECH.
Це дозволяє мати роздільну здатність 0,1 мкм.
Також комп'ютеризований вимірювальний модуль індикатора, обладнаний внутрішньою пам'яттю, функціями Go/NoGo з кольоровою індикацією, Max/min, функцією Formula, ручною температурою та компенсацією помилок.
Кольоровий дисплей та сенсорний екран забезпечують високу зручність використання субмікронного індикатора.
Немає необхідності витрачати додаткові гроші на батареї, про вбудовану акумуляторну батарею Li-pol.
Вбудований модуль бездротової передачі даних дає можливість передавати вимірювальні дані та дані з пам'яті в програмне забезпечення MICROTECH MDS. Існують модифікації програмного забезпечення для пристроїв Windows, Android, iOS.
Також можна використовувати USB -роз'єм на комп'ютерному приладі MICROTECH для передачі даних безпосередньо до програми Windows за допомогою кабелю з набору.