Штангенциркуль цифровий для зовнішніх вимірювань IP67

MICROTECH

Штангенциркуль цифровий для зовнішніх вимірюваньз вискокоякісною швейцарською електронікою у вологостійкому виконанні IP67

Детальніше

Завантаження

Інформація

Штангенциркуль цифровий для зовнішніх вимірюваньз вискокоякісною швейцарською електронікою у вологостійкому виконанні IP67

Штангенциркуль цифровий для зовнішніх вимірюваннь ШЦЦН  з дискретністю 0,01 мм у вологостійкому виконанні IP67 випускається харківським МІКРОТЕХ згідно СТП МК 15.06.001 - МТУ і підходить для зовнішніх вимірювань глибини. Дані цифрові штангенциркулі внесені в Держ реєстр України №У1987-95.
Штангенциркуль ШЦЦН оснащений швейцарським електронним блоком індикації з великим екраном з дискретністю 0,01 мм з функціями перекладу мм дюйми і обнулення, перед установки значення. В даному електронному блоці використовується 3В батарея CR2032 з подовженим терміном експлуатації.
Ручне доведення робочих поверхонь вимірювальних губок до Ra <0,36 мкм забезпечує відповідність метрологічних характеристик DIN862.
МІКРОТЕХ проводить метрологічний контроль пило-вологостійких штангенциркулів ШЦЦН IP-67 в акредитованій по ISO 17025 метрологічній лабораторії. Гарантія на захищений цифровий штангенциркуль зі швейцарською електронікою ШЦЦ- 12 місяців.