E-ink штангенциркуль IP65 - MICROTECH - Innovative measuring instruments

E-ink штангенциркуль IP65

MICROTECH

Він використовує нову технологію e-ink (електронний папір) для відображення результатів вимірювання на висококонтрастному дисплеї з діагоналлю 2,13 дюйми. 

Детальніше

Інформація

НОВИЙ!!! Штангенциркуль E-ink Caliper MICROTECH з бездротовим зв'язком та виведенням даних через USB, адаптований до Індустрії 4.0.

НОВИЙ Інтелектуальний вимірювач E-ink MICROTECH буде представлено у травні 2023 року. Він використовує нову технологію e-ink (електронний папір) для відображення результатів вимірювання на висококонтрастному дисплеї з діагоналлю 2,13 дюйми. Основними перевагами цього інноваційного штангенциркуля є повна функціональність, пам'ять, корекція помилок, бездротова передача даних + USB із дуже низьким енергоспоживанням.
Штангенциркуль з електронним чорнилом працює з 4 сенсорними кнопками і має ступінь захисту IP65.
Ці точні інтелектуальні штангенциркулі мають діапазони 150, 200, 300 мм (6, 8, 12 дюймів) та роздільну здатність 0,005 мм (можна змінити в меню).

Інтелектуальна вимірювальна система MICROTECH e-ink штангенциркуля має такі функції:
-Внутрішня пам'ять зі статистичним режимом
-Індикація Go/NoGo (межі)
-Пікова функція (мін/макс)
-Таймер (читання на згадку або передача даних)
-Формула - розрахунок індикатора Ax2+Bx+C
-мм/дюйм вибір
-Компенсація математичної помилки
-Бездротова передача даних на пристрої Windows, iOS, Android
-Передача даних USB HID на пристрої Windows, MacOS, Linux, Android (режим клавіатури)
- Вбудований літій-полімерний акумулятор з магнітним зарядним пристроєм, що перезаряджається.
-Високоякісний надекономічний широкий дисплей 2,13 дюйми з окремою сенсорною панеллю.
Бездротовий штангенциркуль має модуль передачі на великі відстані. MICROTECH має безкоштовні версії програми для ПК з ОС Windows, телефонів та планшетів на базі Android та iOS. Ви можете завантажити програму MICROTECH MDS за посиланням на програму MDS.

Прилади MICROTECH мають функцію передачі даних USB HID для надсилання фактичних даних та даних із пам'яті безпосередньо в будь-який додаток у системах Windows, Linux, MacOS, Android у режимі клавіатури за допомогою звичайного USB-кабелю без спеціального програмного забезпечення.

Штангенциркулі MICROTECH проходять метрологічний контроль у метрологічній лабораторії, акредитованій за стандартом ISO 17025:2019.
Усі штангенциркулі укомплектовані протоколом калібрування, інструкцією, магнітним зарядним кабелем та пластиковою коробкою.

Завантаження