Компʼютеризований полегшений штангенциркуль з наддовгими губками - MICROTECH - Innovative measuring instruments

Компʼютеризований полегшений штангенциркуль з наддовгими губками

MICROTECH

Полегшений компʼютеризований штангенциркуль МИКРОТЕХ з наддовгими губками до 400 мм створений для точних вимірювань об'ємних деталей адаптований до Industry 4.0

Детальніше

Інформація

Полегшений штангенциркуль цифровий МИКРОТЕХ з наддовгими губками до 400 мм створений для точних вимірювань об'ємних деталей.
Запатентована МИКРОТЕХ в 2017 році конструкція штангенциркуля з подовженими губками складається з алюмінієвої штанги з зі сталевими направляючіми, по яких рухається каретка з блоком цифрової індикації або міні ПК для математичної компенсації похибки. Дискретність електронного штангенциркуля може становити 1 або 10 мікрона. Вага надлегкого шатнгенциркуля МІКРОТЕХ становить від 2,7 кг.
Подовжені губки також виготовлені з алюмінію зі сталевими вимірювальними поверхнями і можуть мати довжини 200, 300 або 400 мм. Замовник може замовити губки спеціальної конфігурації.
Можливо виготовлення штангенциркуля з подовженими губками з діапазонами вимірювання 500, 1000, 1500 мм і більше.
Вимірювальні поверхні штангенциркуля доведені вручну.
Полегшені Штангенциркуль з Екстра Довгими Губами МИКРОТЕХ проходить метрологічний контроль в акредитованій по ISO 17025 метрологічній лабораторії МІКРОТЕХ або в ННЦ Інститут метрології, про що видається сертифікат калібрування.

Завантаження