Комп`ютеризований мікрометр подвійного діапазону Збільшити для перегляду

Комп`ютеризований мікрометр подвійного діапазону

MICROTECH

Основною перевагою цього прецизійного мікрометра є використання комп'ютерної вимірювальної системи МИКРОТЕХ і збільшений хід мікрометричної головки 50мм.

Детальніше

Інформація

Суб-мікронний комп'ютеризований мікрометр подвійного діапазону виробляється харківським МІКРОТЕХ.
Основною перевагою цього прецизійного мікрометра є використання комп'ютерної вимірювальної системи МИКРОТЕХ і збільшений хід мікрометричної головки 50мм.
Дозвіл цього мікрометра 0,1 мікрона і більш висока точність, ніж у мікрометрів інших виробників. Завдяки розширеному ходу мікровінта 50мм даний мікрометр може покривати подвійні діапазони вимірювань (0-50, 50-100, 100-150, 150-200 мм / 0-2 ', 2-4', 4-6 ', 6-8') .
Також комп'ютеризований вимірювальний модуль мікрометра оснащений внутрішньою пам'яттю, функціями ПР / НЕ з кольоровою індикацією, Max / min, функцією Formula, ручний температурою і компенсацією помилок.
Кольоровий дисплей і сенсорний екран забезпечують високу простоту використання субмікронного мікрометра.
Вбудований модуль бездротової передачі даних дозволяє передавати дані вимірювань і дані з пам'яті в програмне забезпечення MICROTECH MDS на відстань до 50 метрів. Існують модифікації ПО для пристроїв Windows, Android, iOS.
Також можливе використання USB-роз'єму на комп'ютеризованому приладі МИКРОТЕХ для передачі даних безпосередньо в додаток Windows за допомогою кабелю, що іде у комплекті.
Всі мікрометри МІКРОТЕХ проходять метрологічний контроль в акредитованій ISO17025 метрологічній лабораторії.

Завантаження