Штангенциркуль ювелірний 80мм, срібло та рубінова вставка, 2000 рік - MICROTECH - Innovative measuring instruments
Штангенциркуль ювелірний 80мм, срібло та рубінова вставка, 2000 рік Збільшити для перегляду

Штангенциркуль ювелірний 80мм, срібло та рубінова вставка, 2000 рік

Цей штангенциркуль призначений для вимірювання ювелірних виробів з золота, срібла та інших коштовних матеріалів

Детальніше

Інформація

Штангенциркуль ювелірний 80мм, срібло та рубінова вставка, 2000 рік
В експозиції «Музею промислового інструменту» МІКРОТЕХ представлені стародавні зразки вимірювачів, більшості яких 80…170 років.
Серед старовинного вимірювачу досить гармонійно виглядає невеликий, зі срібною патиною, штангенциркуль діапазону 0…80 мм та 0… 3 дюйми з невеликими вимірювальними губками 15 мм.
Цей штангенциркуль призначений для вимірювання ювелірних виробів з золота, срібла та інших коштовних матеріалів:
Загальною особливістю коштовних матеріалів є їх мала твердість, про що ми добре знаємо по механічним пошкодженням ювелірних прикрас;
Використання традиційного сталевого вимірювального інструменту у виробництві та торгівлі ювелірними прикрасами неприйнятно, оскільки сталевий вимірювач легко пошкоджує поверхню прикрас;
Для вимірювання прикрас з коштовних металів ювеліри використовують так звані ювелірні штангенциркулі, які прикрашають дорогоцінним камінням (у нашому ювелірному штангенциркулі на вимірювальній штанзі закріплено рубін.
Слід зазначити, що потреби ювелірів досить часто матеріалізуються у вигляді спеціального інструменту для вимірювання розмірів та обчислення кратності алмазів та інших дорогоцінних каменів.