COMPUTERIZED STAND for ceramic and stone tiles control Збільшити для перегляду

Комп'ютерний стенд для контролю розмірів плитки

MICROTECH

Компанія MICROTECH розробила портативну комп’ютеризовану підставку для кераміки та каменю з максимальним діапазоном до 2800 мм.

Детальніше

Завантаження

Інформація

Компанія MICROTECH розробила портативну комп’ютеризовану підставку для кераміки та каменю з максимальним діапазоном до 2800 мм.
Ця конструкція підставки дає можливість швидкого контролю геометричних та поверхневих параметрів (довжина, діагональ, ширина, квадратність, товщина, відхилення поверхні, макропрофіль) каменів та плиток та збереження результатів управління у внутрішній пам'яті або передачі на ПК для додавання до протоколу або бази даних.
Калібрувальний стенд для управління камінням та плиткою, оснащений точними комп'ютеризованими модулями від MICROTECH.
Комп'ютеризований вимірювальний модуль індикатора, оснащений внутрішньою пам'яттю, функціями Go/NoGo з кольоровою індикацією, макс./Хв., Функцією формули, ручною температурою та компенсацією помилок.
Кольоровий дисплей та сенсорний екран забезпечують високу зручність використання субмікронного індикатора.
Немає необхідності витрачати додаткові гроші на батареї, про вбудовану акумуляторну батарею Li-pol.
Вбудований модуль бездротової передачі даних дає можливість передавати вимірювальні дані та дані з пам'яті в програмне забезпечення MICROTECH MDS. Існують модифікації програмного забезпечення для пристроїв Windows, Android, iOS.
Також можна використовувати USB -роз'єм на комп'ютерному приладі MICROTECH для передачі даних безпосередньо до програми Windows за допомогою кабелю з набору.